top of page
Logo Beyaz.png
sosyalmedya.png

Günümüz pazarının en önemli ayağı olan sosyal medya, işyerleri için bulunmaz bir fırsat. Tabiki bunu planlı ve doğru bir şekilde kullanarak sosyal dünya pazarına marka ve kurumlarınızı adapte edip geleneksel reklama nazaran bir çok kitleye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tüm iş yoğunluğu içerisinde odaklanamadığınız ya da odaklanmanıza rağmen ilerletemediğiniz durumda biz devreye giriyoruz. Sizlerle birlikte ortak yürüttüğümüz planlama aşamasından çıkan sonuçlar doğrultusunda doğru paket, doğru içerik seçimlerini yapıp yolumuzu çiziyor ve analizler yaparak sosyal medyamızı önce canlı tutmak, ardından erişim ve etkileşimi, akabinde de pazarımızı genişletmek için içerikler üretip, doğru zaman ve doğru akışta paylaşımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

 

İster ilk defa sosyal dünya ile tanışıyor olun isterse sosyal dünya içerisine çoktan girmiş olun, fikir ve iş birliği yaparak daha ilerisine birlikte ulaşım.

fotoçekim_edited.png

Marka, kurum veya şahsi olarak yaptırmak istediğiniz ürün, portre, özel gün, organizasyon, mekan, yemek, otomotiv vb. tüm çekimlerinizi sizlerle beraber planlıyor, yaratıcı, özgün ve dikkat çekici fotoğrafları gerek stüdyomuzda gerekse istediğiniz her yerde özenle gerçekleştiriyoruz.

video.png

Marka, kurum veya şahsi olarak yaptırmak istediğiniz sosyal medya, reels, hikaye, özel gün, tanıtım, reklam, ürün vb. tüm çekimlerinizi sizlerle beraber planlıyor, yaratıcı, özgün, dikkat çekici videolar hazırlayarak  çalışmalarınızı bir adım öteye taşıyoruz.

Video ve fotoğraflara farklı bir bakış açışısı katmak, algıyı değiştirmek, dikkati, odağı uygun bir şekilde konuya çekmek için havadan görüntülerle içeriklerimizi bir tık ileriye taşıyoruz.

Başta sosyal medya hesapları olmak üzere, web sitesi veya baskı materyelleriniz için göstermek istediğiniz her türlü konuyu daha dikkat çekici, anlaşılır, ve şık hale getiriyoruz. Sadeliği ve minimali gözeterek çizdiğimiz tasarım çizgimizle akışınızı daha düzgün ve kontrol edilebilir olmasını sağlıyoruz.

Günümüzde her ne kadar sosyal medya adresleri ön plana çıksada web sitesi marka, kurum veya kişiler için olmazsa olmaz çizgisini korumaya devam ediyor. 

Marka, kurum veya şahsınızı daha tanılır, bir adım önde tutacak ve daha resmi bir şekilde sunacak adımların temelini web sitesiyle oluşturuyoruz.

Sizlerin isteğiniz ve işiniz  doğrultusunda uygun adımlarla marka, kurum veya şahsınıza uygun bir şekilde tasarımınızı birlikte planlıyor ve planımız doğrultusunda web sitenizi tasarlıyoruz.

0535 960 59 98

Durak Mh. Hoca Ahmet Yesevi Cd. A5 Blok 16/Z19 Uşak/Merkez

bottom of page